KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15232029
nr 1523 2029
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Odengatan. Signerad. Blandteknik, 21x25 cm, yttermått inklusive ram: 41x44 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 februari 2023
kl 20:23:39
19/2 11:16:23
20 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm